Shitet: Samsung Galaxy S4 Mini I9195I


Cmimi: 35 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet telefoni samsung s4 mini, i perdorur. E kam ende me kuti dhe pjeset percjellese.
Komente:
Shitet telefoni ne gjendje te rregullt, dhe i ruajtur me mbeshtjelles. Posedoj kutine komplet.
Posto shpallje


Prishtinë
+38649700608

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 18.12.2018

Shpallje të ngjashme: