Shitet: Apple iPhone 6s 16GB


Cmimi: 165 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Iphone 6 16gb me adapter original dhe fatroll i ruajtun nuk osht i grithur Nr konaktus : 049 719 945 Viber : ( +3686 49 719 945 )
Komente:
Posto shpallje


Mitrovicë

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 21.09.2018