Shitet: Apple iPhone 7 Plus 32GB


Cmimi: 390 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Shitet iPhone 7 plus 32gb ne gjendje perfekte. Vetem 1 muaj e gjysem i perdorur. Vjen komplet me: - adapterin mbushes - degjueset - 2 fotrolla - xhamin mbrojtes Çmimi i padiskutueshem dhe nuk boj ndrrim.
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38344239391

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 5.10.2018

Shpallje të ngjashme: