Shitet: Samsung Galaxy S7
Nihet edhe si: Samsung Galaxy S7 Duos with dual-SIM card slotsVersions: G930 (USA); G930F (Global); G930FD (Southeast Asia)


Cmimi: 200 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Telefoni është i papërdorur dhe origjinal i ardhur nga SHBA pa asnjë gërvishtje dhe punon në mënyrë perfekte. Karakteristikat e telefonit : Fingerprint ( mundësia e hapjes së telefonit me gisht ) , rezistent ndaj ujit/rërës ( deri nën 1.5 metra me kohëzgjatje prej 30 min. ) , fast charging ( e mbush telefonin shpejt ) , smart view ( mund ta lidhësh telefonin me televizorin smart dhe çdo gjë që bën në telefon transmetohet dhe në televizor ) , blue filter ( filter i veçantë që rregullon ngjyrat e ekranit dhe i mbron sytë nga rrezatimi i telefonit ) etj. Dimenzionet : 142.4 mm x 69.6 mm x 7.9 mm, Pesha : 152 gram, Versioni : Android Nougat 7.0, Rezolucioni : 1440 x 2560 piksell, Ram : 4 GB, Rom : 32 GB, Kamera mbrapa : 12 MP, Kamera para : 5 MP, Kapaciteti i baterisë : 3000 mAh.
Komente:
• Kontakti vetëm në Viber ose Whatsapp !
Posto shpallje


Prishtinë
+38345575324

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 3.12.2018

Shpallje të ngjashme: