Shitet: Samsung Galaxy A5 (2016)
Nihet edhe si: Samsung Galaxy A5 (2016) Duos with dual-SIM card slots, Verzionet: A510F (Europe); A510M (Latin America); A510FD (Southeast Asia); A5100 (Hong Kong); A510Y (Taiwan)


Cmimi: 110 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Telefoni eshte shume i ruajtur pa asnji demtim dhe ka performance shume te mire
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38344110963

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 3.02.2019

Shpallje të ngjashme: