Shitet: Samsung Galaxy A6 (2018)


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet Samsung ne gjendje te rregullt, asnje gervishtje, permban xham mbrojtes, fotrollen. Telefoni eshte super i shpejt, kameren shum te mir si mbrapa dhe selfie. Me telefon vi'e Fotrolla, adapteri, ndegjueset dhe powerbank(mbushes). Specifikat: 3GB RAM, 32GB ROM(storage) Kamera mbrapa 16MP, Kamera Selfie 16MP Android 8.0(Oreo) Viber: +38345816387
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
045816387

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 11.03.2019