Shitet: Samsung Galaxy J6+


Cmimi: 130 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet Samsung Galaxy J6+ 32gb i ri, Me ni kamer me shum kualitet te lartë, i pa perdorur dhe pa asnje defekt. Me dy kartela. Telefoni osht shum i fort edhe i shpejt, Te gjithe te interesuarit te me lajmrohen ne tel. ose Viber. Telefoni Vjen me nje Case dhe nje Adapter.
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
049885830

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 5.08.2019

Shpallje të ngjashme: