Shitet: Samsung Galaxy S4 Mini I9195I


Cmimi: 40 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet telefoni samsung s4 mini,ne gjendje te rregullt, i perdorur.
Komente:
Shitet telefoni ne gjendje te rregullt, dhe i ruajtur me mbeshtjelles. Posedoj kutine komplet.
Posto shpallje


Prishtinë
+38649700608

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 8.01.2020