Shitet: Apple iPhone XS (64GB)


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Shitet iPhone XS Silver 64 i ardhur nga Suedia pak i perdorur por ne gjendje shum te mir pa asnje gervishje dhe i hapur e te gjitha kartelat. Bej nderrim me iPhone nga 7 e me te ri.
Komente:
Shitet Samsung S10 Plus 128GB i ardhur nga Suedia pak i perdorur por ne gjendje shum te mir pa asnje gervishje. Nderrim me iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus apo edhe me te ri.
Posto shpallje


Skënderaj
044228723

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 28.11.2019

Shpallje të ngjashme: