Shitet: Apple iPhone 12 Pro 256GB
Nihet edhe si: Versions: A2407 (International); A2341 (USA); A2406 (Canada, Japan); A2408 (China, Hong Kong)


Cmimi: 1000 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Ne gjendje super te rregullt , me garancion 1 vjeqar nga apple si dhe 2 vite garancion ne software. Eshte i perdorur vetem dy muaj , pa asnje te grithur, pa asnje defekt , battery health 100% .
Komente:
Shkruani ne viber ose whatsapp.
Posto shpallje


Prishtinë
+38343750746

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 5.09.2021

Shpallje të ngjashme: