Telefonat në shitje

Apple iPhone XR (64GB)
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 12/16/2018
Iphone X, me garancion nderkombetar deri 2020...
Apple iPhone 8 Plus (256 GB)
599 EUR
Gjilan, 12/14/2018
Shes iphone 8 plus, iphoni eshte ne gjendje shume te mire. Eshte shume i ruajtun, nuk ka as edhe nje gervishje. Eshte i blere ne Ch. Cmimi eshte i pa diskutue...
Samsung Galaxy S9
Çmimi me marrëveshje
Skënderaj, 12/13/2018
Shitet Samsung Galaxy S9 Duos (me dy kartela) ngjyr vjollce 64GB i ardhur nga Suedia Origjinal 100%. Ka nje gervishje ne kapakun e prapem qe diktohet shum pak n...
Apple iPhone 8 (256 GB)
500 EUR
Klinë, 12/10/2018
Shes iphone 8plus 256 Giga i ardhur nga zvirca posedon do gritha tvogla qmimi i diskutushem ...
Sony Xperia XA1
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 12/9/2018
Shitet sony XA1+ i ardhur nga zvicra i zhbllokum ne gjendje perfekte pa asni grrith. I perdorun 1 muaj. Ngjyra: e Zeze. Çmim i diskutueshëm. Ndrrim edhe me iP...
Apple iPhone 7 32GB
275 EUR
Prishtinë, 12/8/2018
I shpejt, Rrymen e man 24H....
Apple iPhone 8 (64 GB)
Çmimi me marrëveshje
Skënderaj, 12/4/2018
Shitet iPhone 8 ngjyr e zezë 64 GB i ardhur nga Suedia shum pak i perdorur sikur i ri pa gervishje per gjithqka ju garantoj. Punon me te gjitha kartelat pa asnj...
Samsung Galaxy Note FE
350 EUR
Gjilan, 12/3/2018
Samsung galaxy note fe (7) duos I perdorur por shum i ruajtur Octacore exynus 8890 2.3ghz 4 gb ram 64 rom Camera 12 mp Selfie 5 mp Bej edhe ndrrim me ...
Samsung Galaxy S7
200 EUR
Prishtinë, 12/3/2018
Telefoni është i papërdorur dhe origjinal i ardhur nga SHBA pa asnjë gërvishtje dhe punon në mënyrë perfekte. Karakteristikat e telefonit : Fingerprint ( mundës...
Samsung Galaxy J3 (2016)
100 EUR
Malishevë, 12/1/2018
Samsung galaxy j3 2016 i ardhen prei jasht arsyja e shitjes mka ardh telefoni tjeter ...
Samsung Galaxy J5 Prime
110 EUR
Priştine, 11/30/2018
Samsung Galaxy J5 Prime 16Gb të përsosur të dorës së dytë telefon....
Samsung Galaxy S9+
495 EUR
Prishtinë, 11/30/2018
Telefoni eshte i perdorur .ne gjendje te rregullt .punon perfekt .per ma shum viber +38649185702 VEREJTJE : telefoni doket i grrithur ne foto mirepo nuk eshte ...
Samsung Galaxy A6 (2018)
178 EUR
Lipjan, 11/30/2018
Tel eshte i ri vetem nje jave i perdorur arsyeja e shitjes eshte se dua me blere galazy a7 2018 ...
Samsung Galaxy A7 (2018)
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 11/30/2018
Shitet Samsung Galaxy A7 2018 ne gjendje shume te mire, telefoni eshte ble ne NEPTUN para dy jave dhe ka garancion 2 vjet....
Samsung Galaxy S8
220 EUR
Kaçanik, 11/28/2018
Telefoni e ka ekranin e thyer por punon super....
Apple iPhone 6s Plus 64GB
250 EUR
Prishtinë, 11/21/2018
Iphone 6s plus 64GB pa asnje vi perfekt punon si si ri me gjitha numrat...
Apple iPhone 4s 16GB
35 EUR
Prishtinë, 11/20/2018
Shes iphone 4s ,eshte shume i rujtun...
ONEPLUS 3
290 EUR
Prishtinë, 11/20/2018
Oneplus 3. Ne gjendje te mire. Finger print Face detection Display 5.5 inch Camera 16 mpx. Selfie 8 mpxx RAM 6GB Storage 64 GB Android 8.0 Adapter orig...
Samsung Galaxy S6
150 EUR
Prishtinë, 11/18/2018
S6 e ndrroj me samsung a7 2018, normal shtoj edhe pare, edhe oferta tjera jon tmirseardhuna :)) TElefoni osht krejt nrregull para 5 mujve u ble nkuti, veq un...
Apple iPhone 7 32GB
285 EUR
Prishtinë, 11/17/2018
Shitet iPhone 7 32GB i zi në gjendje të rregullt, pa asnjë defekt, shumë pak i përdorur. Në këtë çmim përfshihen edhe adapteri original me kokë 2A, ndëgjueset,k...
Samsung Galaxy J7 Neo
150 EUR
Skënderaj, 11/11/2018
Osht i perdorun qe 1 jav Nuk osht i demtun ose i grrithun Ska defekte,baterin e man deri n 2 dit Vjen me ndegjojsa edhe adapter origjinal....
Apple iPhone 6s Plus 16GB
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 11/6/2018
Shes iPhone 6S Plus 16GB Shum i rujtun FingerPrint nuk i punon Defekte tjera nuk ka ...
Samsung Galaxy S8
330 EUR
Prishtinë, 11/6/2018
SAMSUNG GALAXY S8 64GB ESHTE SHUM I RUAJTUR NUK KA AS NI GRRITH AS NJE DEMTIM PUNON SHUME MIR NUK KA AS NI VEREJTJE....
Samsung Galaxy S9
500 EUR
Viti, 11/2/2018
I ri i nga franca...