Telefonat në shitje

Samsung Galaxy A6 (2018)
155 EUR
Prishtinë, 4/15/2019
Shitet Samsung Galaxy A6 (2018) ne gjendje te rregullt, asnje gervishtje, permban xham mbrojtes, fotrollen. Telefoni eshte super i shpejt, kameren shum te mir s...
Apple iPhone 8 Plus (64 GB)
450 EUR
Prizren, 4/15/2019
Posedon paktetimin me te gjitha paisjet , i perdorur , shum i ruajtur...
Samsung Galaxy A5 (2017)
180 EUR
Prishtinë, 4/15/2019
Shes samsung a5 2017 eshte 9 muj i perdorun pa asi ni grrith ose naj defekt si i ri me adapter origjinal....
Apple iPhone 8 Plus (64 GB)
Çmimi me marrëveshje
Skënderaj, 4/12/2019
iPhone 8 Plus 64GB ne jendje te shkelqyer inardhur nga Suedia. I zhbllokuar me te gjitha kartelat dhe me programin me te ri....
Apple iPhone XS Max (64GB)
920 EUR
Lipjan, 4/11/2019
Shitet telefoni i ardhur nga amerika esht full unllok esht i Ri n paket i pa perdorun ka ekran 3d me fatroll mbrojtse komplet me t gjitha paisjet ndegjuse adapt...
Samsung Galaxy S6 Edge
130 EUR
Prishtinë, 4/11/2019
Telefoni eshte shume i rujtun, baterin e man shume mire....
Apple iPhone 6s 16GB
180 EUR
Prishtinë, 4/11/2019
iphone 6s perfekt e ndrroj me s6 edge s7 ...
Samsung Galaxy A9 (2018)
299 EUR
Prishtinë, 4/3/2019
SHITET SAMSUNG A9 2018 6GB RAM 128 ROM 1080x2220 pixels 8X PROCESORA 4x2.2 GHz 4x1.8GHz 4X KAMERA MBRAPA 24MP 8MP 10MP 5 MP 1X KAMER PERPARA 24MP GARAN...
Apple iPhone 7 Plus RED 128GB
380 EUR
Prishtinë, 3/31/2019
Shes iphone 7 plus red edition 128gb me qmim shume te volitshem me kuti dhe krejt aksesorjet e veta. Viber 044123570...
Apple iPhone XS Max (64GB)
850 EUR
Prishtinë, 3/31/2019
Shes iphone xs max 64gb unlocked me paisje kuti te veten, per vetem 850 euro.... ..i perdorun vetem 2 muaj.......... Viber 0038344123570 ..........
ONEPLUS 6
400 EUR
Prishtinë, 3/31/2019
64GB. 3 muaj nga i ri, ne gjendje shume te mire. Vjen komplet me ni case sandstone origjinal ne vleft prej 25$ S'ka foto se me telefon pe qes shpalljen....
Samsung Galaxy S6 Edge
185 EUR
Fushë Kosovë, 3/30/2019
vetë bateria nuk punon si duhet por eshte shume i mire...