Telefonat në shitje

Apple iPhone 8 (256 GB)
500 EUR
Klinë, 12/10/2018
Shes iphone 8plus 256 Giga i ardhur nga zvirca posedon do gritha tvogla qmimi i diskutushem ...
Sony Xperia XA1
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 12/9/2018
Shitet sony XA1+ i ardhur nga zvicra i zhbllokum ne gjendje perfekte pa asni grrith. I perdorun 1 muaj. Ngjyra: e Zeze. Çmim i diskutueshëm. Ndrrim edhe me iP...
Apple iPhone 7 32GB
275 EUR
Prishtinë, 12/8/2018
I shpejt, Rrymen e man 24H....
Apple iPhone 8 (64 GB)
Çmimi me marrëveshje
Skënderaj, 12/4/2018
Shitet iPhone 8 ngjyr e zezë 64 GB i ardhur nga Suedia shum pak i perdorur sikur i ri pa gervishje per gjithqka ju garantoj. Punon me te gjitha kartelat pa asnj...
Samsung Galaxy Note FE
350 EUR
Gjilan, 12/3/2018
Samsung galaxy note fe (7) duos I perdorur por shum i ruajtur Octacore exynus 8890 2.3ghz 4 gb ram 64 rom Camera 12 mp Selfie 5 mp Bej edhe ndrrim me ...
Samsung Galaxy S7
200 EUR
Prishtinë, 12/3/2018
Telefoni është i papërdorur dhe origjinal i ardhur nga SHBA pa asnjë gërvishtje dhe punon në mënyrë perfekte. Karakteristikat e telefonit : Fingerprint ( mundës...
Samsung Galaxy J3 (2016)
100 EUR
Malishevë, 12/1/2018
Samsung galaxy j3 2016 i ardhen prei jasht arsyja e shitjes mka ardh telefoni tjeter ...
Samsung Galaxy J5 Prime
110 EUR
Priştine, 11/30/2018
Samsung Galaxy J5 Prime 16Gb të përsosur të dorës së dytë telefon....
Samsung Galaxy S9+
495 EUR
Prishtinë, 11/30/2018
Telefoni eshte i perdorur .ne gjendje te rregullt .punon perfekt .per ma shum viber +38649185702 VEREJTJE : telefoni doket i grrithur ne foto mirepo nuk eshte ...
Samsung Galaxy A6 (2018)
178 EUR
Lipjan, 11/30/2018
Tel eshte i ri vetem nje jave i perdorur arsyeja e shitjes eshte se dua me blere galazy a7 2018 ...
Samsung Galaxy A7 (2018)
Çmimi me marrëveshje
Prishtinë, 11/30/2018
Shitet Samsung Galaxy A7 2018 ne gjendje shume te mire, telefoni eshte ble ne NEPTUN para dy jave dhe ka garancion 2 vjet....
Samsung Galaxy S8
220 EUR
Kaçanik, 11/28/2018
Telefoni e ka ekranin e thyer por punon super....