Shitet: Samsung Galaxy Note 8


Cmimi: 449 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Ofrohet për shitje Samsung Galaxy Note 8 - DUOS 64GB, 6GB RAM Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur. Për më shumë informacion: +383 44 705 904 (viber, whatsapp)
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38344705904

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 7.01.2019