Shitet: Samsung Galaxy A50


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet telefoni Samsung A5 DUOS me 2 kartela, 2016, i perdorur nga janar 2017, eshte ne gjendje te rregullt dhe ka nje demtim te vogel mbrapa. Beterin e mban 1 dite.
Komente:
Posto shpallje


Suharekë
+38345337866

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 4.03.2019

Shpallje të ngjashme: