Shitet: Samsung Galaxy S7
Nihet edhe si: Samsung Galaxy S7 Duos with dual-SIM card slotsVersions: G930 (USA); G930F (Global); G930FD (Southeast Asia)


Cmimi: 200 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Telefoni është origjinal dhe pa asnjë problem. Dimenzionet: 142.4 mm x 69.6 mm x 7.9 mm. Pesha: 152 gr. Ram: 4 GB. Memori: 32 GB. Versioni: Android Nougat 7.0. Rezolucioni: 1440 x 2560 piksell. Kamera mbrapa: 12 MP. Kamera para: 5 MP. Kapaciteti i baterisë: 3000 mAh. Sim Kartelë: 1. Karakteristikat: fingerprint, fast charging (mbush shpejtë), rezistent ndaj ujit/rërës.
Komente:
• Për më shumë informata kontaktoni në numrin e dhënë !
Posto shpallje


Prishtinë
+38345575324

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 12.03.2019

Shpallje të ngjashme: