Shitet: Samsung Galaxy A3 (2017)


Cmimi: 65 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shes Samsung Galaxy A3.. Viti prodhimit 2017 16gb storage.. Me telefon vinë ndegjuse dhe adapter gratis.. Telefonin ekam qe 6 muaj.. Nuk ka asnje demtim apo grrithe. Nuk ka defekt.. Shes me qmim te volitshem Per me shume kontakto ne viber: +38345229730
Komente:
Nuk kam
Posto shpallje


Ferizaj
+38345229730

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 7.10.2019

Shpallje të ngjashme: