Shitet: Apple iPhone 6s 16GB


Cmimi: 125 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Shitet iPhone 6s, 16gb në gjendje perfekte pune dhe të jashtme. Vjen me foli xhami dhe fotroll silikoni. Vetëm blerës serioz. +38346168648.
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38349371653

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 2.12.2019

Shpallje të ngjashme: