Shitet: Samsung Galaxy A9 (2018)


Cmimi: 300 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Telefoni eshte shum i ruajtur dhe pa asnje demtim.Ka ngjyre te kaltert,128gb,6gb ram,duos sim.
Komente:
Posto shpallje


Prizren
045930190

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 9.02.2020