Shitet: Apple iPhone X (64 GB)


Cmimi: 500 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
shitet iPhone X ne gjendje shum te mir dhe pa asnje problem i pa hapur ne servis dhe pa asnje gervishtje bashke me kufjet airpods
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
0686873029

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 13.02.2020

Shpallje të ngjashme: