Shitet: Apple iPhone X (64 GB)


Cmimi: 440 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Modeli A18651 i hapur, pa SIM ; Ekran Super Retina HD me 5.8 inç me teknologji OLED ; 11ipi A11 Bionic me coprocesor lëvizjeje M11 të ngulitur ; Koha e bisedës deri në 21 orë ; LTE dhe 802.11ac Wi ‑ Fi me MIMO ; Teknologji pa tel Bluetooth 5.0 ; NFC me modalitetin e lexuesit ; 12MP kamera me kënd të gjerë dhe telofoto Zmadhimi dixhital deri në 10x ; Regjistrimi i videos 1080p HD ; Kamera 7MP TrueDepth me modalitetin Portret ; ID e fytyrës ; Siri ; Apple Pay ; 6.14 ounces dhe 0.30 inç I ri, Foli, Fotrolle dhe adabter;
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38345505559

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 6.03.2020