Shitet: Samsung Galaxy J5 (2017)


Cmimi: 95 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Ne gjendje te rregullt, ngjyr e zez, 2GB Ram dhe 16GB Memorie
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 7.03.2020

Shpallje të ngjashme: