Shitet: Samsung Galaxy A7 (2018)


Cmimi: 150 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Shitet telefoni samsung galaxy a7 2018 64gb 4gb ram, telefoni eshte i ruajtur, ka kutine dhe pjeset percjellese. ndrroj edhe me ndonje telefon tjeter.
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38349206158

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 18.05.2020

Shpallje të ngjashme: