Shitet: Apple iPhone 11 Pro 64GB
Nihet edhe si: A2215 (Global market); A2160 (USA, Canada, Puerto Rico, U.S. Virgin Islands); A2217 (China, Hong Kong)


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Shes iPhone 11 Pro FULL BOX me gjitha paisjet origjinale dhe pa asnje shenj ose demtim
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
+38349868490

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 16.06.2020

Shpallje të ngjashme: