Shitet: Blackview A30


Cmimi: 45 EUR

Prodhuesi:
Blackview
Pershkrimi:
verejtje telefoni eshte A3 2016 Por sistemi i faqes se pranoj Dhe e bera A30 Eshte 16 gb hapsir 1.5 gb ram Punon mir
Komente:
Posto shpallje


Istog
044748156

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 23.06.2020

Shpallje të ngjashme: