Shitet: Samsung Galaxy A50 128GB 6GB RAM
Nihet edhe si: Versions: SM-A505F/DS, SM-A505FN/DS (Global); SM-A505GN/DS, SM-A505FM/DS, SM-A505YN, SM-A505W (Canada)


Cmimi: 180 EUR

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Pak i perdorun shume i mire A50 128gb 6gb ram Bateria shume e mire. Degjuse , adapteri dhe njo fotroll vin me telefon
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
049608508

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 15.07.2020

Shpallje të ngjashme: