Shitet: Samsung Galaxy A9 (2018)


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Samsung
Pershkrimi:
Samsung A9 6gb RAM 128GB storage 3700mah bateri 24 MP 4k kameren Telefoni ka ngjyre te kaltert dhe eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka asnje grith, ska asnje defekt, e kam perdor nje vit, poashtu ka edhe paketen e tij.
Komente:
Posto shpallje


Prizren
045930190

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 13.09.2020

Shpallje të ngjashme: