Telefonat në shitje

Apple iPhone 6s 16GB
145 EUR
Pejë, 10/14/2018
telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt ...
Apple iPhone 6s 16GB
140 EUR
Ferizaj, 10/4/2018
Shes Iphone6s ...
Apple iPhone 6s 16GB
165 EUR
Mitrovicë, 9/21/2018
Iphone 6 16gb me adapter original dhe fatroll i ruajtun nuk osht i grithur Nr konaktus : 049 719 945 Viber : ( +3686 49 719 945 )...
Apple iPhone 6s 16GB
175 EUR
Prishtinë, 9/5/2018
shume i ruajtur ne gjendje shume te mire pune per me shume na shenoni edhe ne wiber ne numrin + 383 46 179 879 Transporti Gratis kudo ne KOSOVE ...
Apple iPhone 6s 16GB
180 EUR
Fita...
Apple iPhone 6s 16GB
190 EUR
NEO...