Telefonat në shitje

Apple iPhone XS (64GB)
750 EUR
Rahovec, 12/10/2019
i perdorur 2 jav me 1vit garancion me pako...
Apple iPhone XS (64GB)
820 EUR
Prishtinë, 11/30/2019
i perdorur vetm 3 dit me garancion 1vit i blem nipko...
Apple iPhone XS (64GB)
450 EUR
Mitrovicë, 11/29/2019
Shum pak i perdorun po osht i kodum per at arsyje pe shes...
Apple iPhone XS (64GB)
Çmimi me marrëveshje
Skënderaj, 11/28/2019
Shitet iPhone XS Silver 64 i ardhur nga Suedia pak i perdorur por ne gjendje shum te mir pa asnje gervishje dhe i hapur e te gjitha kartelat. Bej nderrim me iPh...
Apple iPhone XS (64GB)
630 EUR
TeziTech...
Apple iPhone XS (64GB)
570 EUR
Gega...
Apple iPhone XS (64GB)
575 EUR
NEO...
Apple iPhone XS (64GB)
555 EUR
Mobi Ari ...
Apple iPhone XS (64GB)
560 EUR
Fita...
Apple iPhone XS (64GB)
560 EUR
GS Mobile...
Apple iPhone XS (64GB)
650 EUR
En Mobile...
Apple iPhone XS (64GB)
685 EUR
Igma...