Telefonat në shitje

Samsung Galaxy J5 Prime
100 EUR
Mamush, 6/2/2019
Samsung Galaxy J5 Prime 16Gb të përsosur të dorës së dytë telefon....
Samsung Galaxy J5 Prime
90 EUR
Prishtinë, 5/24/2019
Shes telefonin samsung j5 prime duos, eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte.Per me shume kontakoni ne numrin tim te telefonit...