Artikujt e fundit

Google zyrtarisht ka prezantuar Focus Mode për Android
WhatsApp ka njoftuar se së shpejti do të ndalojë së funksionuari në miliona telefona në gjithë botë.
Xiaomi për vetëm një muaj ka shitur 12 milionë pajisje në Indi
Nëse dëshironi të dini nëse iPhoni i juaj është hakuar atëher shkakro këtë aplikacion ...
Tipari kryesor i iPhone-ëve 2019 të Apple është padyshim sistemi i ri i kamerave.
Këtu janë të gjitha pajisjet Samsung që marrin Android 10
Të dhënat e hershme tregojnë se dueti i iPhone 11 Pro është më i popullarizuar sesa modeli i vaniljes (iPhone 11)
Ngjarja e 10 shtatorit e kompanis Apple po afrohet me shpejtësi dhe thashethemet rreth iPhone-ave të gjeneratës së ardhshëm po marrin përfundimisht një konsistencë.
Ende pa dal në shitje vien përditësimi i parë për NOTE 10 dhe NOTE10+
Së shpejti do të jemi në gjendje t’i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit.
Apple ka lansuar ditën e sotme se do të lansojë një program të ri shpërblimi, i cili do të paguajë hulumtuesit deri në një milion dollarë në rast se zbulojnë probleme të sigurisë në macOS, tvOS, watchOs dhe iCloud.
Samsung shumë afër lansimit në treg të modelit me ekran të palosshëm