Artikujt e fundit

Sipas informacioneve të reja që Huawei dyshohet se ua zbuloi disa gazetarëve, familja e re P40 do të arrijë me 70 aplikacione të instaluara paraprakisht.
Një nga karakteristikat më emocionuese të Samsung Galaxy S20 Ultra mund të jetë kamera e tij e përfolur prej 108MP
Smartfoni do të jetë i ngjashëm me iPhone 8, ndërsa do të ketë ekran me 4.7 inç, si dhe butonin Home.
Samsung Galaxy S11 (ose Samsung Galaxy S20) pritej të ishte një tjetër phablet me ekran të madh.
Instagram më në fund po sjell mesazhe direkte në web.
Huawei Mate X doli në shitje në Kinë në nëntor të vitit 2019
Sado që ta doni, celulari është shoqëruesi më i keq i mundshëm.
Duket se iPhone 12 mund të jetë duke bërë një nga ndryshimet më të rëndësishme
Smartfoni i palosshëm nga Samsungu mund të dalë në treg në muajin shkurt të 2020.
Samsung Galaxy S11 po përgatitet të bëhet një superfuqi fotografike
Instagram do të kërkojë nga anëtarët e saj të rinj të regjistrojnë datën e lindjes
Një raport i ri nga blogu japonez i Macotakar pretendon se pasardhësi i iPhone-t SE në të vërtetë do të emërohet iPhone 9.