Shitet: Apple iPhone 14 Pro 128GB
Nihet edhe si: Versions: A2890 (International); A2650 (USA); A2889 (Canada, Japan); A2892 (China, Hong Kong); A2891 (Russia)


Cmimi: 1080 EUR

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Shes iphone 14 pro CE 128 GB i ri me garancion ne apple me pako dhe paisjet e veta orgjinale ka edhe folje fotroll edhe mbrojtset e kamatave prapa tel viber 049660507
Komente:
Posto shpallje


Prishtinë
049660507

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 11.03.2023

Shpallje të ngjashme: