Shitet: Apple iPhone 14 Pro 1TB
Nihet edhe si: Versions: A2890 (International); A2650 (USA); A2889 (Canada, Japan); A2892 (China, Hong Kong); A2891 (Russia)


Cmimi: me marrëveshje

Prodhuesi:
Apple
Pershkrimi:
Ofertë për Apple iPhone të gjithë modelin me çmim me shumicë. Përshkrim: Ne ofrojmë ofertën më të mirë për të gjitha pajisjet e telefonave celularë dhe të gjithë produktet elektronike. Merruni me ne me besim të plotë dhe nuk do të pendoheni kurrë. Shesim të gjitha seritë e telefonave celularë origjinalë krejt të rinj të zhbllokuar nga fabrika, Konzolat e lojërave, Kamera, Kinema shtëpiake, Tablet, Air Pods, Air Pods Pro, Air Pods Pro Max, Apple Mac Mini, iPod, iPad mini, iPad Air, iPad, iPad Pro, iMac, iMac Pro, Mac Pro, Mac mini, e-libra, Laptop, Laptop lojrash, TV, Frigorifer, Dyson V10 Absolute Për vendosjen e porosisë, ju lutemi kontaktoni menaxherin tonë të shitjeve: E-mail: topmobilepluselectronicsltd@gmail.com
Komente:
Posto shpallje


Pristina

Kliko katrorin me poshte per te vazhduar tutje.
Shpallur më 15.06.2023

Shpallje të ngjashme: