Artikujt e fundit

OnePlus po njofton një edicion të posaçëm 6T në bashkëpunim me McLaren më 11 dhjetor. Partneriteti u zbulua disa ditë më parë, por asnjë detaj për smartphone nuk është shfaqur në atë rast.
iPhone X i artë ekziston, mund të vijë si pasardhës i modelit aktual (FOTO/VIDEO)
Huawei Mate 10 Pro do të lansohet në SHBA muajin e ardhshëm, edhepse telefoni duhej të debutonte me AT & T dhe Verizon dhe tani duket sikur kjo nuk do të ndodhë.
Një smartphone praktik, elegant dhe i përshtatshëm për një qëndrim serioz.
Merren vesh çmimet e Moto G5S dhe Moto G5S Plus
Ne kuartalin e pare (Q1) numri i perdoruesve te telefonise mobile eshte rritur per 1.2%
Në konferencën e zhvilluesve të Google, kjo kompani njoftoi se Android ka kaluar shifrën prej 2 miliardë përdoruesve aktiv në muaj.
iPhone i ardhshëm mund të mos jetë i aftë të konkurrojë me Galaxy S8-ën kur bëhet fjalë për shpejtësinë e shkarkimit nga interneti.